SSI EĞİTİMLERİ

SSI’in ileri eğitim programları sizi bir sonraki dalış maceranıza taşıyacak Uzmanlıklar menüsüdür! Uzmanlık Programları mevcut becerilerinizi geliştirmek ve üzerine yenilerini ilave etmek için harika bir yoldur. Gerekli sayıda kayıtlı dalışı ve Uzmanlık Programını tamamladığınızda otomatik olarak tanınma kartınıza sahip olacaksınız: Specialty Diver, Advanced Open Water Diver ve Master Diver – bu günün dalış dünyasındaki seçkin tanınma dereceleridir.

 

Hedefiniz ne olursa olsun, ulaşacağınız bu eğitimin en iyi yolu Divemaster Bundle'dır ve, Zenginleştirilmiş Hava Nitroks, Derin Dalış, Navigasyon, Gece ve Kısıtlı Görüş, Science of Diving, Stress & Rescue, React Right ve Dive Guide ı kapsar. Amacınız dalışlara liderlik etmek, eğitmenlere asistanlık etmek veya dalış kariyeri isen ilk adım Divemaster'dır. Eğer rekreasyonel dalışın ötesi ile ilgileniyorsanız, SSI size Extended Range veya Serbest Dalış gibi farklı profesyonel eğitim seçenekleri sunar. Tek sınırınız arzunuz!

CMAS EĞİTİMLERİ

Değerli sualtı sever ve doğa dostu adayımız ; TSSF – CMAS bir yıldız dalıcı kursuna hoş geldiniz . Sizler bu kursun teorik ve pratik eğitimlerinin ardından , büyülü bir dünyanın, yani ” sualtı dünyasının “kapılarını aralayacak ve vazgeçemeyeceğiniz bir aktivitenin bilinçli ve sertifikalı bir takipçisi olacaksınız. Bu eğitimlerinizde , size sadece sualtında emniyetli ve sağlıklı dalışlar yapmanız değil aynı zamanda çevreye saygılı birer dalıcı olarak denizlerimizin altında yatan kültürel ve tabii varlıklarımıza nasıl sahip çıkacağınız da öğretilecektir. Teorik kapsam ve zamanlama : Bu kursun teorik eğitimleri sonunda sizler dalış malzemelerinin neler olduğu ve nasıl kullanılacağını , sualtında el işaretleriyle nasıl haberleşeceğinizi , duyularınızın derinlikten nasıl etkilenebileceğini , uyulması gereken basit kuralları , basıncın vücudunuz ve malzemeleriniz üzerindeki etkilerini , basınç altında solunan gazların vücudunuz üzerindeki etkilerini , güvenli bir dalış yapabilmek için dalışınızı nasıl planlamanız gerektiğini , acil durumlarda kendinizi ve dalış arkadaşlarınızı nasıl kurtaracağınızı öğrenmiş olacaksınız.